Povezane vesti
Miodrag Stanković: Najava dolaska funkcionera SNS u Niš pokazatelj nesigurnosti vlasti
Glas juga 20.03.2025
Prema njegovim rečima, protesti koje su pokrenuli studenti širom Srbije probudili su svest građana i ukazali na duboko nezadovoljstvo trenutnim stanjem u društvu. „Studenti su obišli veliki deo Srbije, prošli kroz svako mesto i svako selo, razgovarali sa… »
Policija najavljuje da će obezbeđivati i snimati sutrašnje proteste u Nišu
Naissus info 20.03.2025
Nakon što je najavljen stranački skup SNS-a u Oficirskom domu kome će prisustvovati Miloš Vučević, Ana Brnabić i Darko Glišić, Nišlije su najavile okupljanje na Trgu kralja Milana a zatim i šetnju upravo do Oficirskog doma. Iz policije saopštavaju da se… »
Policija najavila pojačanu kontrolu i snimanje najavljenih javnih skupova u Nišu i Aleksincu
Glas juga 20.03.2025
„U skladu sa članom 52. Zakona o policiji, Policijska uprava u Nišu preduzeće sve zakonske mere da javni skupovi proteknu bezbedno, uključujući foto i video-snimanje na mestima gde se skupovi budu održavali“, navedeno je u zvaničnom saopštenju. Kako je… »
Odbornik Miodrag Stanković: Dolazak SNS funkcionera u Niš rezultat nesigurnosti vladajuće stranke
Južne vesti 20.03.2025
Najavljen dolazak funkcionera SNS u Nišu u petak, 21. marta, šef odborničke grupe Ujedinjeni-Nada za Niš Miodrag Stanković ocenjuje kao rezultat nesigurnosti vladajuće stranke, jer, ističe, da kada bi se izbori sada održani naprednjaci ni u jednoj… »
Tenzija raste – SNS skup i zbor građana na istom mestu, policija najavljuje da će preduzeti sve mere da proteknu bezbedno
Južne vesti 20.03.2025
Nakon vesti da će vrh SNS-a sa članstvom održati svoj sastanak u Oficirskom domu u petak u 17 sati, brojne su reakcije građana da će doći i prirediti im doček. Opozicija je najavila zbor tik uz tu lokaciju. Iz policije kažu da će preduzeti sve mere da… »
Odbornica Tamara Milenković Kerković poručila SNS-u: Otkažite skup u Nišu ili ga održite u KP domu
Južne vesti 20.03.2025
Dolazak SNS gostiju u Niš predstavlja provokaciju Nišlija i podstrekivanje sukoba, smatra samostalna opoziciona odbornica u Skupštini Niša Tamara Milenković Kerković i predlaže da naprednjaci, umesto u Oficirskom domu, sastanak održe u “pritvornoj… »
Kerković: Vučić odsvirao kraj – umesto u Oficirskom domu SNS funkcioneri da održe sastanak u pritvornoj jedinici KP doma
Jug press 20.03.2025
NIŠ Najava funkcionera SNS-a da u petak dođu u Niš i u Oficirskom domu, u srcu Niša, održe „redovne stranačke aktivnosti sa članstvom“ predstavljaju vrhunski bezobrazluk i provokaciju Nišlija. Najavljeni SNS gosti su, uz pomoć sada pritvorenih lokalnih… »
Opozicija najavljuje okupljanje na keju pred najavljeni stranački sastanak SNS-a u Nišu
Niške vesti 20.03.2025
Ono što je usledilo na društvenim mrežama može mnoge da zabrine, neke zabavi a šta će se zaista desiti znaćemo sutra za kada je i zakazan Nišlije ga nazivaju „okršaj kod OK korala“. Za petak je najavljen dolazak Miloša Vučevića, predsednika Srpske… »
Milenković Kerković o dolasku funkcionera SNS: Ne dolazite, ne izazivajte nove nemire, vrhunski bezobrazluk i provokacija…
Naissus info 20.03.2025
Tamara milenoković Kerković navodi da su najavljeni SNS gosti, “uz pomoć sada pritvorenih lokalnih funkcionera, Niš i Nišlije upropastili, opljačkali i na kraju 2.juna pokrali njihovu izbornu volju”. “Nakon pokušaja da uz pomoć stranačkih paravojnih… »
Prof. dr Tamara Milenković Kerković o najavi dolaska funkcionera SNS-a u Niš: Provokacija i nepoštovanje građana
Glas juga 20.03.2025
„Najavljeni SNS gosti su, uz pomoć sada pritvorenih lokalnih funkcionera, Niš i Nišlije upropastili, opljačkali i na kraju 2. juna pokrali njihovu izbornu volju“, istakla je Milenković Kerković. Ona je podsjetila da su Nišlije već bile svedoci pokušaja… »
Vesti dana »

Skupština Novog Sada usvojila inicijativu za podizanje spomenika stradalima u padu nadstrešnice
Vreme pre 3 satajoš 57 povezanih

Vlada donela odluku o obrazovanju Komisije za analizu rada visokoškolskih ustanova
RTV pre 2 satajoš 20 povezanih

Ruske snage tvrde potpunu kontrolu nad Časovim Jarom posle dugotrajnih borbi
Naslovi.ai pre 1 satjoš 26 povezanih