Povezane vesti
Ministarstvo prosvete se oglasilo: Nismo uputili poziv da se policija uvede u fakultete
Sputnik 20.03.2025
Ministarstvo prosvete saopštilo je danas da fakultetima nije uputilo dopise kojima poziva da se policija uvede u visokoškolske ustanove. Kako se navodi, u dopisima se organi poslovođenja visokoškolskih ustanova podsećaju na odredbe Zakona o visokom… »
Ministarstvo prosvete: Nije upućen poziv da se policija uvede u visokoškolske ustanove
Radio sto plus 20.03.2025
“U dopisima se organi poslovođenja visokoškolskih ustanova podsećaju na odredbe Zakona o visokom obrazovanju, Zakona o radu, Zakona o štrajku i druge propise, kao i na njihove nadležnosti i obaveze koje proističu iz tih akata”, stoji u saopštenju… »
Vesti dana »

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno sprovođenje Briselskog sporazuma, ZSO prioritet
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Pucao na kolege u američkoj vojnoj bazi: Došao na posao, pa pištoljem izrešetao petoricu, trojica operisana: "Ti ljudi treba da nas štite..."
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

"Bolje vaspitavaj ćerku i sina": Ivan Marinković oči u oči sa bivšom: Nastao haos u emisiji, sve se orilo od teških reči
Blic pre 4 satijoš 4 povezane