Povezane vesti
Đaci se vratili u klupe u najstarijoj školi u Srbiji u OŠ Kralj Petar Prvi ponovo se odvija nastava, časovi 45 minuta
Dnevnik 21.03.2025
BEOGRAD: U osnovnoj školi ''Kralj Petar Prvi'' u Beogradu, posle tri meseca blokade, ponovo je uspostavljena nastava i časovi traju 45 minuta, rečeno je Tanjugu u Ministarstvu prosvete. U najstarijoj školi u Srbiji se velika većina nastavnika vratila na… »
U OŠ: "Kralj Petar Prvi" ponovo se odvija nastava: Časovi će trajati 45 minuta
Blic 21.03.2025
U osnovnoj školi ''Kralj Petar Prvi'' u Beogradu, posle tri meseca blokade, ponovo je uspostavljena nastava i časovi traju 45 minuta, rečeno je Tanjugu u Ministarstvu prosvete. U najstarijoj školi u Srbiji se većina nastavnika vratila na nastavu u… »
Posle 3 meseca blokade najstarija osnovna škola u Srbiji ponovo drži nastavu! Učionice pune, časovi traju 45 minuta!
Kurir 21.03.2025
Osnovna škola "Kralj Petar Prvi" u Beogradu, inače najstarija osmoletka u Srbiji, od juče je počela da drži nastavu i to posle tri meseca blokade! Velika većina nastavnika vratila se u učionice, a časovi traju 45 minuta! Inače, ovo je jedina osnovna… »
Ministarstvo: U OŠ Kralj Petar Prvi ponovo se odvija nastava, časovi 45 minuta
Euronews 21.03.2025
U osnovnoj školi ''Kralj Petar Prvi'' u Beogradu, posle tri meseca blokade, ponovo je uspostavljena nastava i časovi traju 45 minuta, rečeno je Tanjugu u Ministarstvu prosvete. U najstarijoj školi u Srbiji se velika većina nastavnika vratila na nastavu u… »
U najstarijoj školi u Srbiji se ponovo odvija nastava: Časovi 45 minuta
Telegraf 21.03.2025
Preporučujemo. U osnovnoj školi ''Kralj Petar Prvi'' u Beogradu, posle tri meseca blokade, ponovo je uspostavljena nastava i časovi traju 45 minuta, rečeno je Tanjugu u Ministarstvu prosvete. U najstarijoj školi u Srbiji se velika većina nastavnika… »
Danas saznaje: Prosvetarima stigao umanjen drugi deo februarske plate
Danas 21.03.2025
Drugi deo februarske plate počeo je da „leže“ na račune prosvetnih radnika koji rade u osnovnim i srednjim školama, potvrđeno je Danasu u nekoliko škola. Kao i prethodni put, kada je isplaćena akontacija za februar, nastavnici su dobili različite iznose… »
"Svi će dobiti ostatak plata čim završe sa planom nadoknade": Oglasio se načelnik Školske uprave Beograd
Mondo 21.03.2025
Prosvetni radnici će dobiti zaostale zarade kada završe sa planom nadoknade. Nastava u osnovnim školama se postepeno vraća u normalne tokove, dok gimnazije i srednje škole uglavnom ostaju u blokadi. Prosvetni radnici koji su zbog obustave nastave dobili… »
"Svi će dobiti ostatak plata kada završe nadoknadu nastave": Načelnik Školske uprave Beograd o isplati zarade prosvetarima
Blic 21.03.2025
Nastava u osnovnim školama se postepeno vraća u normalne tokove, dok gimnazije i srednje škole uglavnom ostaju u blokadi. Prosvetni radnici koji su zbog obustave nastave dobili umanjen prvi deo februarske plate, a koji su već završili nadoknadu časova za… »
"Svi će dobiti ostatak plata kada završe nadoknadu nastave": Načelnik Školske uprave Beograd o isplati zarade prosvetarima
Blic 21.03.2025
Nastava u osnovnim školama se postepeno vraća u normalne tokove, dok gimnazije i srednje škole uglavnom ostaju u blokadi. Prosvetni radnici koji su zbog obustave nastave dobili umanjen prvi deo februarske plate, a koji su već završili nadoknadu časova za… »
Nastavnici koji nadoknađuju časove danas dobijaju zaostali deo plate: Ovde su svi detalji: U Srbiji sve manje škola u blokadi!…
Kurir 21.03.2025
Prosvetni radnici koji su zbog obustave nastave dobili umanjen prvi deo februarske plate, a koji su već završili nadoknadu časova za prethodni mesec, danas bi trebalo da dobiju zaostale zarade jer im na račune leže drugi deo februarske plate. U pojedinim… »
Vesti dana »

Oglasio se FSS posle vesti da je preminuo Dejan Milovanović: Ostavio je dubok trag u dresu nacionalnih selekcija
Danas pre 15 minutajoš 1 povezana

Podignuta optužnica za ubistvo Čarlija Kirka, tužilac traži smrtnu kaznu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

(FOTO) MUP još jednom demantovao da je u Novom Sadu korišćen CN gas
Danas pre 15 minutajoš 2 povezane

Klinički centar Vojvodine: U Urgentni centar 5. i 6. septembra niko nije primljen zbog respiratornih tegoba
Danas pre 4 satijoš 1 povezana