Povezane vesti
Mediji: Ambasadorka Srbije u Zagrebu ponovo demonstrativno napustila skup
Beta 21.03.2025
Ambasadorka Srbije u Hrvatskoj Jelena Milić izazvala je danas incident u Zagrebu demonstrativnim napuštanjem konferencije o nacionalnim sistemima zaštite hrvatske manjine u Srbiji i srpske manjine u Hrvatskoj, objavili su danas hrvatski mediji. Milić je… »
Veleposlanica Srbije u Hrvatskoj opet izazvala incident
SEEbiz 21.03.2025
ZAGREB - Veleposlanica Srbije u Hrvatskoj Jelena Milić, izazvala je incident demonstrativnim napuštanjem konferencije o nacionalnim sustavima zaštite hrvatske manjine u Srbiji i srpske manjine u Hrvatskoj, održane u Novinarskom domu. Njezin izlazak… »
Novi „performans“ ambasadorke u Hrvatskoj Jelene Milić
Vreme 21.03.2025
Ambasadorka Srbije u Hrvatskoj Jelena Milić kritikovala je odnos hrvatske javnosti prema ultranacionalističkom pevaču Marku Perkoviću Tompsonu, a onda demonstrativno napustila skup o sistemima zaštite manjina u Hrvatskoj i Srbiji. Ambasadorka Srbije u… »
Vesti dana »

Održan protest u Sremskoj Mitrovici „Jesen stiže huljo moja“: „Ovo je bio SNS grad, sada se to menja“
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

"Samo da nas ne razdvoje": Surova sudbina troje dece iz Prijepolja: Ostali bez majke i oca, brat se sada bori samo za jedno (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Aplikacija za bezbedan dejting koja to nije: ‘Delili su moju adresu i ponižavali me’
Danas pre 6 satijoš 1 povezana