Povezane vesti
"Više od 10 zemalja izdalo je preporuku da se ne putuje u Srbiju": Seničić o masovnom otkazivanju aranžmana za našu zemlju
Blic 24.03.2025
"Već više od 10 zemalja objavile da ne preporučuju svojim građanima putovanje u Srbiju zbog društveno-političke krize" izjavio je danas direktor JUTE, Aleksandar Seničić. Kako je nedavno istakao, čak 20 odsto stranih turista otkazalo je rezervacije u… »
Trećina turista otkazala rezervacije u Srbiji! Najčešće nas zaobilaze oni koji ostavljaju i najviše novca, ovo su razlozi
Kurir 24.03.2025
Trenutno je ova oblast ozbiljno ugrožena, pošto je čak 40 odsto grupa koje su nameravale da posete našu zemlju otkazalo dolazak.Ovo je loš znak s obzirom da su učesnici kongresa i sličnih skupova najplatežniji gosti koji troše četiri puta više novca od… »
Vesti dana »
Bundestag glasao protiv slanja raketa "taurus" i "patriot" ; Zelenski: Ukrajina će od SAD dobiti rakete "pac-3"
RTS pre 2 satajoš 30 povezanih
Kriza na Bliskom istoku: Nove eksplozije širom Irana, čuju se detonacije na više lokacija
Euronews pre 24 satajoš 42 povezane
Energetsko prekrajanje sveta ili nova (cenovna) mapa? Zdravković za "Blic Biznis": "Ni struja, ni gas, ni nafta neće biti kao pre rata"
Blic pre 2 satajoš 35 povezanih
Kovač: Srbija prepoznata kao ključna, najveća i najjača ekonomska zemlja na Zapadnom Balkanu
RTV pre 6 satijoš 29 povezanih



