Povezane vesti
Delegacija Svetske banke posetila državni data centar u Kragujevcu Grade distrikt za - inovacije
Večernje novosti 25.03.2025
IZGRADNjA Inovacionog distrikta u gradu na Lepenici, kompleksa koji će se prostirati na više od četiri hektara, predstavlja važan korak ka unapređenju digitalne infrastrukture Srbije i razvoju IT zajednice. Završetak prve zgrade koja će imati 4.700… »
Predstavnici Svetske banke u poseti Državnom data centru u Kragujevcu
InfoKG 25.03.2025
Predstavnici Svetske banke posetili su Državni data centar u Kragujevcu i sastali se sa direktorom Kancelarije za IT i eUpravu, Mihailom Jovanovićem. Analizirani su postignuti rezultati projekta EDGE, koji se već 6 godina sprovodi u Republici Srbiji i… »
Svetska banka i Kancelarija za IT i eUpravu: Digitalizacija Srbije u punom zamahu
iKragujevac 25.03.2025
Predstavnici Svetske banke, predvođeni direktorom za Srbiju Nikolom Pontarom, posetili su Državni data centar u Kragujevcu gde su razgovarali sa direktorom Kancelarije za IT i eUpravu Mihailom Jovanovićem o dosadašnjim rezultatima projekta EDGE i budućim… »
Vesti dana »
Vreme danas promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, u nekim delovima zemlje kiša
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Izraelski ambasador ocenio razgovore sa Libanom kao odličnu razmenu mišljenja
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Izuzetan uspeh Matematičke gimnazije na 15. Evropskoj matematičkoj olimpijadi za devojke u Bordou
Danas pre 3 satajoš 1 povezana





