Povezane vesti
Pomozite dečacima obolelim od mišićne distrofije: Poziv na humanitarni koncert
Nova 26.03.2025
Humanitarni koncert "Mi to možemo zajedno" biće održan večeras u 20.30 sati u Bitef art kafeu, u organizaciji Fondacije "Jedro", kao još jednu u nizu akcija za prikupljanje sredstava za lečenje petorice dečaka obolelih od Dišenove mišićne distrofije… »
Humanitarni koncert za pet dečaka: „Mi to možemo zajedno!“
Novi magazin 26.03.2025
Fondacija Jedro danas u Bitef Art Caffe-u sa početkom u 20:30h organizuje humanitarni koncert „Mi to možemo zajedno“, kao još jednu u nizu akcija za prikupljanje sredstava za lečenje pet dečaka obolelih od Dišenove mišićne distrofije, opake mišićne… »
Humanitarni koncert za pet dečaka: „Mi to možemo zajedno!“
N1 Info 26.03.2025
Fondacija Jedro u sredu 26. marta u Bitef Art Caffe-u sa početkom u 20:30h organizuje humanitarni koncert „Mi to možemo zajedno“, kao još jednu u nizu akcija za prikupljanje sredstava za lečenje pet dečaka obolelih od Dišenove mišićne distrofije, opake… »
Vesti dana »

Očekuje se pojačan saobraćaj ka Mađarskoj, Hrvatskoj i Severnoj Makedoniji, ali i od Bugarske
Radio 021 pre 59 minutajoš 7 povezanih

"S pola snage, a bolje nego u NBA": Pogledajte šou-tajm Nikole Jokića u dresu Srbije
Mondo pre 2 satajoš 7 povezanih