Повезане вести
Европска комисија потврдила да је примила 46 пријава за стратешке пројекте у трећим земљама
Слободна Европа 26.03.2025
Европска комисија је примила 46 пријава за стратешке пројекте који се налазе у трећим земљама, потврђено је у Европској комисији за Радио Слободна Европа (РСЕ). "Одлука о потенцијалном избору оваквих пројеката биће донета… »
Невснигхт: Пројекат Јадар поново на столу?
Н1 Инфо 26.03.2025
Европска унија ће за седам или осам дана прогласити Јадар за стратешки пројекат ван земаља ЕУ, најављује председник Србије Александар Вучић, а након вести да рудник литијума у Србији није међу "стратешким пројектима" ЕУ. Да ли… »
Браловић: Шта год Европска комисија буде одлучила у вези тог пројекта, рудника у долини Јадра неће бити
Данас 26.03.2025
Председница Савеза еколошких организација Србије (СЕОС) Љиљана Браловић изјавила је данас да, каква год буде одлука Европске комисије (ЕК) о пројекту Јадар, неће бити копања литијума у Србији и да се борба наставља. „Тај… »
Браловић поручила: Каква год буде одлука ЕК, неће бити копања литијума
Н1 Инфо 26.03.2025
Председница Савеза еколошких организација Србије (СЕОС) Љиљана Браловић изјавила је данас да, каква год буде одлука Европске комисије (ЕК) о пројекту Јадар, неће бити копања литијума у Србији и да се борба наставља. „Тај… »
Вести дана »

Подигнута оптужница против Горана Весића и 12 особа због пада надстрешнице
Данас пре 1 сатјош 40 повезаних

Радикалан потез Маје Огњеновић: Коју тајну крије последња фотографија са Данилом
Стори пре 12 минутајош 34 повезане

„Газа гори“: Не престају жестоки израелски напади, УН тврди да Израел спроводи геноцид
Данас пре 1 сатјош 32 повезане

Јутрос приведена три пољопривредника након јучерашњег протеста у Новом Саду
Данас пре 1 сатјош 8 повезаних