Povezane vesti
Vatrogasci izvukli policajca i još jedno lice iz nabujale reke, traga se za još dvojicom: Drama u Tuzli
Telegraf 27.03.2025
Prava drama se odvijala u Tuzli. Vatrogasci su izvukli policajca i još jedno lice iz nabujale reke Jale, saznaje portal "Avaza". Na terenu je i ekipa Hitne pomoći. Kako su za portal "Avaza" kazali iz Operativnog centra MUP-a TK, voda je odnela drugog… »
Bosna se izlila kod Sarajeva, snimci iz vazduha brinu: Ugrožen autoput, meštani zabrinuti
Telegraf 27.03.2025
Obilne padavine koje su posljednjih dana zahvatile Bosnu i Hercegovinu dovele su do porasta vodostaja reka širom zemlje, a reka Bosna izlila se iz svog korita na ulazu u Sarajevo. Fotoreporter Klix.ba zabeležio je dramatične prizore iz vazduha koji… »
Kiša ne staje, miljacka nabujala: Građani primetili i čudnu boju, a biće samo sve gore! "Zaštitite sebe i imovinu" (foto)
Kurir 27.03.2025
Kiša gotovo da ne prestaje da pada u glavnom gradu Bosne i Hercegovine Sarajevu, a jutros su građani primetili još viši vodostaj Miljacke i zamućenu boju. Sudeći prema prognozi, slično vreme će se nastaviti i narednih dana širom Bosne i Hercegovine, a… »
Miljacka nabujala u Sarajevu: Intenzivne padavine tek predstoje
Telegraf 27.03.2025
Kiša gotovo da ne prestaje padati u glavnom gradu BiH, a građani su jutros primetili da je vodostaj Miljacke dodatno porastao, te da je voda veoma zamućena. Kako piše Klix, ovo je posebno primetno kod mosta Drvenija. Sudeći prema prognozi, slično vreme… »
Vesti dana »
Počeli "Dani eUprave" u Kragujevcu: Građani do 18. marta mogu da otvore eID nalog i upoznaju digitalne usluge države
Kurir pre 3 satajoš 2 povezane
Krvava noć u Novom Pazaru: Mladić teško povređen u napadu nožem
Sandžak haber pre 3 satajoš 1 povezana







