Povezane vesti
2.700 radnika pred otkazom: Velika čeličana u moćnoj zemlji gasi dve visoke peći?
Telegraf 27.03.2025
Britanski gigant Britiš Stil (British Steel) pokreće konsultacije koje bi mogle da dovedu do zatvaranja njihove dve visoke peći u Skantorpu, čime bi bilo ugroženo do 2.700 radnih mesta od ukupno 3.500. Kompanija je saopštila da visoke peći "više nisu… »
Druga najveća čeličana u Velikoj Britaniji pred kolapsom! Gasi dve visoke peći, preti otkaz za 2.500 radnika
Blic 27.03.2025
"Britiš stil", druga najveća čeličana u Velikoj Britaniji, bi već u junu mogla da ugasi dve visoke peći i otpusti između 2.000 i 2.500 radnika ako vlada u Londonu ne priskoči u pomoć. Kompanija koja je u vlasništvu kineske "Žingije grupacije" (Jingye… »
Vesti dana »
„Ne, ne, apsolutno ne, Stefan hteo da uradi sve da izbegne školu“: Novak odbrusio Barbari Šet na pitanje o deci, a onda napravio urnebesni šou
Nova pre 8 minutajoš 28 povezanih
Novak izvodio poteze za TV špice i demolirao Italijana: Nervirao se, razgovarao sa sudijom, pa zablistao
Nova pre 33 minutajoš 13 povezanih
Danas nastavak dijaloga u Briselu, delegaciju Beograda predvodi Petković
RTV pre 42 minutajoš 1 povezana




