Povezane vesti
Udruženje Žitounija traži od PKS da pomogne da Vlada ukine uredbu o ograničavanju cena brašna
N1 Info 27.03.2025
Udruženje mlinske industrije Srbije Žitounija iz Novog Sada zatražilo je danas od Privredne komore Srbije (PKS) da preduzme odgovarajuće mere da vlada ukine Uredbu o ograničenju visine cena osnovnih životnih namirnica, kojom je ograničena cena brašna u… »
Udruženje Žitounija traži od PKS da pomogne da Vlada Srbije ukine uredbu o ograničavanju cena brašna
Danas 27.03.2025
Udruženje mlinske industrije Srbije „Žitounija“ iz Novog Sada, zatražilo je danas od Privredne komore Srbije (PKS) da preduzme odgovarajuće mere da vlada ukine uredba o ograničenju visine cena osnovnih životnih namirnica, koja ograničava i rast cena… »
Udruženje Žitounija traži od PKS da pomogne da Vlada Srbije ukine uredbu o ograničavanju cena brašna
Novi magazin 27.03.2025
Udruženje mlinske industrije Srbije "Žitounija" iz Novog Sada, zatražilo je danas od Privredne komore Srbije (PKS) da preduzme odgovarajuće mere da vlada ukine uredba o ograničenju visine cena osnovnih životnih namirnica, koja ograničava i rast cena… »
Vesti dana »
Orban nakon glasanja: Došao sam da bih pobedio; Sijarto: Ulog izbora je Mađarska izvan rata u narednim godinama
Insajder pre 1 satjoš 31 povezana
UŽIVO Izrael gađa jug Libana; Iran uspostavio novi režim prolaska brodova kroz Ormuski moreuz
Sputnik pre 7 minutajoš 26 povezanih
Vremenska prognoza za nedelju, 12. april: Danas jutro hladno, tokom dana sunčano i toplo
Beta pre 47 minutajoš 19 povezanih





