Povezane vesti
Skrining pluća u Kragujevcu
RTS 28.03.2025
Karcinom pluća je u svetu na prvom mestu po učestalosti. Skrining rane dijagnostike i prevencije kancera pluća, organizuje se u Univerzitetskom kliničkom centru Kragujevac. Ovim programom obuhvaćeni su građani od 50 do75 godina, u svih sedam opština… »
Rani Skrining Raka Pluća u Kragujevcu: Život Spašen na Vreme
iKragujevac 28.03.2025
Karcinom pluća je najčešći oblik malignih bolesti u svetu i jedna od najtežih dijagnoza koju savremena medicina pokušava da pobedi. Srbija godišnje beleži više od 8.000 novih slučajeva, a gotovo 5.000 ljudi izgubi bitku sa ovom bolešću. Upravo zbog toga… »
Vesti dana »

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara u Podgorici! Vatrogasci ostaju u pripravnosti: Jedno žarište i dalje aktivno
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 11 minutajoš 2 povezane