Повезане вести
Грађани полудели због цена у продавницама! Нико не би ни помислио да код њих влада криза, а они отпочели бојкот
Курир 30.03.2025
Тај протест, познат као "Бојкот у 12. недељи" - који је тако назван јер је почео у 12. недељи од почетка календарске године - почео је прошле недеље и брзо је постао национална тема, захваљујући објавама на друштвеним… »
Швеђани започели бојкот продавница! Грађани полудели због високих цена: Нико не би помислио да код њих влада криза
Блиц 30.03.2025
Швеђани су одлучили да предузму директне акције против раста цена хране, организујући седмодневни бојкот највећих супермаркета у земљи. Тај протест, познат као "Бојкот у 12. недељи" - који је тако назван јер је почео у 12… »
Швеђани кренули у бојкот супермаркета: Сметају им високе цене хране
Телеграф 30.03.2025
Швеђани су одлучили да предузму директне акције против раста цена хране, организујући седмодневни бојкот највећих супермаркета у земљи, објавио је "Гардијан". Тај протест, познат као "Бојкот у 12. недељи" - који је тако назван… »
Вести дана »

Вучић: Избори највероватније 2026. да бисмо изашли у сусрет онима који другачије мисле, блокадерима и опозицији
Данас пре 26 минутајош 1 повезана

"Потпуно је јасно ко је кривац": Вучић о нападу испред Скупштине Србије: Погођен је метком, јер је рекао "треба ли вам нешто, господине"
Блиц пре 56 минутајош 1 повезана

Вучић: Резолуција добила подршку мањег броја европосланика него претходна, нама је ЕУ веома важна
Данас пре 46 минутајош 1 повезана