Povezane vesti
Kuća kao iz snova, a Slađan je daje za siću! Ima 64 kvadrata, ogroman plac, ekonomsko dvorište, a uz sve to i bunar
Kurir 01.04.2025
Kuća se sastoji od dve sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i dnevnog boravka, a priključena je na struju, gradsku vodu i plin. Kako vlasnik Slađan objašnjava, prostire se na placu od 28 ari, koji uključuje dodatno ekonomsko dvorište sa objektima poput… »
Kuću iz snova Slađana prodaje za 25.000 evra! Ima 64 kvadrata, ogroman plac: Tu su pomoćni objekti i bunar (foto)
Blic 01.04.2025
Na prodaju je kuća od 64 kvadratna metra u naselju Velika Greda, sa kompletnom infrastrukturom i dodatnim ekonomskim dvorištem za 25.000 evra. Kuća se sastoji od dve sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i dnevnog boravka, a priključena je na struju, gradsku… »
Vesti dana »
Ko stoji iza kompanije za koju mnogi veruju da će kupiti NIS? Posluju više od pola veka, jedni su od najvećih svetskih proizvođača nafte
Kurir pre 34 minutajoš 66 povezanih
Kreni-promeni: Pored Generalštaba, vlast bi da bez zaštite ostavi još 15 kulturnih dobara
Radio sto plus pre 6 satijoš 13 povezanih
Trampov plan za Ukrajinu: Kijev bi morao da odustane od teritorija i ograniči vojsku
RTV pre 19 minutajoš 76 povezanih
Iz kremlja stigla brutalna poruka za Kijev: Nemoj da bude kasno!
Pravda pre 44 minutajoš 23 povezane



