Povezane vesti
SANU zahteva hitno povlačenje uredbe o normativima uslova rada na univerzitetima
Euronews 01.04.2025
Odbor za visoko obrazovanje i nauku Srpske akademije nauka i umetnosti uputio je Vladi Srbije zahtev da hitno stavi van snage uredbu o izmeni uredbe o normativima i standardima uslova rada univerziteta i fakulteta za delatnosti koje se finansiraju iz… »
Dva odbora SANU traže povlačenje uredbe Vlade Srbije o normativima za univerzitete i fakultete
NIN 01.04.2025
Akademijski odbor za visoko obrazovanje i Akademijski odbor za nauku Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) zatražili su od Vlade Srbije u tehničkom mandatu da stave van snage izmene Urebe o normativima i standardima uslova rada univerziteta i… »
Dva odbora SANU traže povlačenje uredbe Vlade Srbije o normativima za univerzitete i fakultete
Danas 31.03.2025
Akademijski odbor za visoko obrazovanje i Akademijski odbor za nauku Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) zatražili su danas od vlade Srbije u tehničkom mandatu da stave van snage izmene Urebe o normativima i standardima uslova rada univerziteta i… »
Vesti dana »
Drugi dan završnog ispita osmaci polagali test iz matematike, beležimo iskustva u Šapcu i Kruševcu
RTS pre 4 satijoš 58 povezanih
MOL nakon sporazuma sa Srbijom: NIS će postati snažnija kompanija
Radio 021 pre 53 minutajoš 38 povezanih
Nikolić: Sporazum Vlade Srbije i MOL-a o NIS-u može da važi samo u slučaju da dođe do transakcije
Nova pre 2 satajoš 40 povezanih
Cene nafte pale ispod 80 dolara po barelu zbog očekivanog sporazuma SAD i Irana
RTV pre 8 minutajoš 78 povezanih




