Povezane vesti
Wall Street imao najgori kvartal u skoro tri godine
Biznis.rs 01.04.2025
Tržišta u strahu od američkih tarifa. Akcije na berzi Wall Street zabeležile su najgori kvartal od 2022. godine usled zabrinutosti da će trgovinske tarife američkog predsednika Donalda Trampa (Donald Trump) dovesti do stagflacije u najvećoj svetskoj… »
Crni kraj prvog tromesečja za berzu: Strah od recesije briše bogatstvo
Forbes 01.04.2025
Pesimizam u vezi s uticajem carina predsednika Donalda Trampa i obnovljeni strahovi od recesije povezane s tim merama ponovo su pritisli akcije u ponedeljak. Time je simbolično završen brutalan mesec i tromesečje za berzu. Sva tri glavna indeksa pala su… »
Vesti dana »
Švercovao robu od skoro 5 miliona! Uhapšen mladić (26) u Vranju: Policija mu zaplenila vozilo puno ilegalnih suplemenata
Blic pre 1 satjoš 38 povezanih
Sahrana ubijenog iranskog ajatolaha: Ogroman broj ljudi u Teheranu odaje poštu Aliju Hamneiju (foto)
Kurir pre 2 satajoš 69 povezanih
Hitno se čuli Tramp i Putin: Vladimir i Donald razgovarali o Konstantinovki i kraju rata!
Večernje novosti pre 54 minutajoš 58 povezanih
Srbija u finalu Svetskog prvenstva: „Orlići“ srušili Turke usred Istanbula i zakazali borbu za zlato sa Amerima!
Hot sport pre 2 satajoš 38 povezanih



