Povezane vesti
Studenti imaju pravo na povrat 50 odsto školarine: Objašnjeno kako će teći isplata
Ozon 02.04.2025
Samofinansirajući studenti koji su državljani Srbije, a upisani su na visokoškolske ustanove čiji je osnivač država, od ove školske godine imaju pravo na povraćaj 50 odsto troškova na ime školarine. Ova odluka doneta je kako bi se studentima olakšao… »
Studenti imaju pravo na povrat 50 odsto školarine: Objašnjeno kako će teći isplata
Radio 021 02.04.2025
Samofinansirajući studenti koji su državljani Srbije, a upisani su na visokoškolske ustanove čiji je osnivač država, imaju od ove školske godine pravo na povraćaj 50 odsto troškova na ime školarina. Isplata će biti u dva dela, rekao je pomoćnik ministra… »
Studentima će biti vraćeno pola školarine! Evo na koji način će biti izvršena uplata
Glas Zapadne Srbije 02.04.2025
Pomoćnik ministra prosvete za visoko obrazovanje, dr Aleksandar Jović, istakao je da će isplata biti izvršena u dva dela. Dr Aleksandar Jović, pomoćnik ministra prosvete za visoko obrazovanje istakao je da će isplata novca biti izvršena u dva dela. On… »
Vesti dana »
Drugi dan blokade puteva: Mlekari, studenti i povrtari zajedno na više putnih pravaca
Vreme pre 6 minutajoš 46 povezanih
Preminuo još jedan pacijent u čačanskoj Bolnici posle operacije krajnika, uvedene privremene mere
Serbian News Media pre 3 satajoš 61 povezana
Oglasila se AKS povodom obustave rada zbog Mrdićevih zakona: „Zahtevamo da se usvojene izmene hitno stave van snage“
Nedeljnik pre 4 satijoš 15 povezanih





