Povezane vesti
Sava u jednom delu i dalje raste, a evo kakvo je stanje na Dunavu: Otkrivamo prete li Srbiji poplave
Telegraf 02.04.2025
Nivo vodostaja na manjim rekama je u opadanju i nema opasnosti od poplava. Kada je reč o Dunavu, narednih dana očekuje se dalji rast, ali neće biti dostignute upozoravajuće vrednosti. U svom gornjem toku i pored porasta, nivo Dunava imaće niži vodostaj u… »
Neverovatni prizori: Evo kako Sava izgleda kod Sremske Mitrovice, snimak iz vazduha zaustavlja dah
Telegraf 02.04.2025
Snimak dronom napravljen iznad reke Save kod Sremske Mitrovice ne ostavlja ravnodušnim nikoga ko ga pogleda. Reka se izlila i sada je dostigla nivo koji nije alarmantan, ali nije ni za zanemariti. Prema poslednjim podacima, vodostaj reke Save kod Sremske… »
Hidrološko upozorenje: Vodostaji Save iznad granice odbrane od poplava
Ozon 02.04.2025
Sremska Mitrovica – Prema podacima hidrometeoroloških službi, vodostaji Save u naredna četiri dana biće u stagnaciji ili manjem opadanju, ali će i dalje ostati iznad kritičnih granica. Kod Sremske Mitrovice, vodostaj će biti nešto iznad granice redovne… »
Vesti dana »

Nova: Pruga do Subotice od 1,2 milijarde dolara otvorena uz delimične upotrebne dozvole - bar pet staničnih zgrada nisu za korišćenje
N1 Info pre 24 minutajoš 55 povezanih

Vučić: Ceo Moravski koridor biće gotov do 28. juna sledeće godine
Euronews pre 24 minutajoš 31 povezana

Vanredna situacija u Ivanjici zbog snega, bez struje više sela,oglasio se i predsednik opštine
Glas Zapadne Srbije pre 24 minutajoš 147 povezanih

Novak Đoković zadovoljan nakon pobede nad Hrvatom: Mučio sam se, ali sam na kraju uspeo
Euronews pre 9 minutajoš 25 povezanih