Povezane vesti
Ko je Mark Zel, lobista kojem Dodik daje silne pare: Čovek iz senke koji oblikuje američku politiku na Bliskom istoku
Nova 02.04.2025
Mark Zel, advokat i predsednik Republikanske partije u Izraelu, nedavno se registrovao kao lobista u ime Republike Srpske, čiji predsednik Milorad Dodik se suočava sa međunarodnom poternicom, dok je prisustvovao konferenciji u Izraelu u organizaciji… »
Harec: Američko-izraelski advokat lobira u SAD za Republiku Srpsku i Dodika
Radio 021 02.04.2025
Američko-izraelski advokat Mark Zel registrovan je kao strani lobista za Republiku Srpsku (RS), a njegova misija je ukidanje sankcija predsedniku RS Miloradu Dodiku, piše izraelski Harec. Kako navodi list, Zel koji je i predsednik organizacije koja… »
Otkriveni detalji ugovora, evo koliko novca daje Dodik za lobiranje kod Trampa
Nova 02.04.2025
Američki advokat Mark Zel, (Marc Zell) predsedavajući Republikanske stranke u Izraelu, nedavno se registrovao kao lobista u ime Republike Srpske, čiji se predsednik Milorad Dodik suočava sa međunarodnim nalogom za hapšenje. Ugovor koji su potpisale obe… »
Vesti dana »

Ministar Nenad Vujić: Napad na tužilaštvo u Valjevu će biti najoštrije kažnjen
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

"Uhapšeno 18 ljudi i hapšenja se nastavljaju": Dačić posle protesta: "Žandarm povređen u Valjevu"
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 7 satijoš 1 povezana