Povezane vesti
Francuz za volanom mercedesa na heroinu i marihuani Policija ga isključila iz saobraćaja, test pozitivan na više vrsta…
Dnevnik 03.04.2025
PROJEPOLjE: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Prijepolju isključili su iz saobraćaja tridesetjednogodišnjeg državljanina Francuske. – On je prilikom policijske kontrole uhvaćen da vozi „mercedes” pod dejstvom heroina i marihuane, saopšteno je… »
Drogirani francuz uhvaćen u Prijepolju: Vozio mercedes pod dejstvom heroina i marihuane
Kurir 03.04.2025
Policija je u Prijepolju isključila iz saobraćaja državljanina Francuske koji je upravljao automobilom pod dejstvom heroina i marihuane, saopštila je danas lokalna policijska uprava. Vozaču (31) "mercedesa" je određeno zadržavanje, piše u saopštenju… »
Francuski državljanin isključen iz saobraćaja kod Prijepolja: Vozio pod dejstvom droge!
Telegraf 03.04.2025
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Prijepolju isključili su iz saobraćaja tridesetjednogodišnjeg državljanina Francuske zbog upravljanja motornim vozilom marke "mercedes" pod dejstvom heroina i marihuane. Vozaču je određeno zadržavanje i… »
Vesti dana »

Danas: Načelnik novosadske policije komandovao brutalnom intervencijom ispred DIF-a
Vreme pre 1 satjoš 31 povezana

Novosadski fakultet optužio policiju za nasilje nad demonstrantima
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 45 povezanih

Bez produženja ugovora za 12 profesora gimnazije u Mladenovcu: "Kažnjeni smo zbog podrške studentima i đacima"
N1 Info pre 1 satjoš 28 povezanih

Kina i Rusija potpisale sporazum o izgradnji novog gasovoda kroz Sibir, ali detalji o cijenama su nejasni
Slobodna Evropa pre 55 minutajoš 30 povezanih