Повезане вести
Таргетирање ректора, деканке, студената, новинара - без последица за оне који то раде
Инсајдер 03.04.2025
Декани у Србији, али и ректор Универзитета у Београду Владан Ђокић месецима подржавају студенте у блокади и њихове захтеве. Исто толико их званичници државе, медији блиски власти и таблоиди вређају и етикетирају. Осим што је… »
Јасно је да просветари не могу да живе и без треће плате: Који је следећи потез?
Данас 03.04.2025
Након што су окупили више стотина хиљада грађанки и грађана на улицама широм Србије, покренули општенародни бунт, блокирали образовне институције и установе, студенти у блокади и даље стоје при захтеву за остварењем својих… »
Дистопија „Србијапанк 2077“
Данас 02.04.2025
Докле смо стигли за ових пар месеци побуне? Очигледно је да смо дошли до вађења ножа на деканку из Ниша, Наталију Јовановић и пребијање неколико студената у Новом Саду. За то време, оних пар стотина хиљада грађана, који су се… »
Вести дана »
Возила потпуно уништена, више повређених, ствари расуте по путу: удес на заобилазном путу код Бање Ковиљаче (фото)
Дневник пре 1 сатјош 33 повезане
Амбасадор САД при НАТО-у: Мир у Украјини ближи него икад; Русија: Покушај Запада да заплени нашу имовину је ризик за све земље
РТС пре 24 минутајош 34 повезане
Током вечери и ноћи облачно, уз кишу и снег: Ево где ће сутра већи део дана бити магле
Телеграф пре 1 сатјош 30 повезаних





