Povezane vesti
Vučić: Važno da sačuvamo stabilnost, mir i zemlju. U subotu ime mandatara
RTK 03.04.2025
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da očekuje da će najkasnije u subotu popodne izaći sa imenom mandatara za sastav nove vlade i da se predstavnici SNS dvoume oko dva imena, odnosno da li će ići sa stranačkim ili nestranački… »
Vučić poručuje iz Bugarske: Ime mandatara u subotu! (video)
Pravda 03.04.2025
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u dvodnevnoj poseti Bugarskoj. Govoreći o bezbednosnoj situaciji u regionu, Vučić je rekao za RTS da je najvažnije da sačuvamo stabilnost mir i zemlju u vremenu kad je svaka reč postala predmet sagledavanja u… »
Vučić: Izazovna bezbednosna situacija u regionu, Srbija će da čuva svoju poziciju
Sputnik 03.04.2025
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Sofiji, gde će učestvovati na sastanku šefova država i vlada u okviru Akaba procesa posvećenog Balkanu, da je veoma važna uloga naše zemlje i da je od posebnog značaja za naše građane da sačuvamo… »
Vesti dana »

"Prenesite moje tople: Pozdrave..." Dok su kineske trupe marširale u Pekingu, Tramp se oglasio o "osovini prevrata"
Blic pre 21 minutajoš 42 povezane

FOTO Đoković se oglasio citatom iz „Nebeske udice“ koji znaju svi u Srbiji: Odmah je reagovala Monika Seleš
Nova pre 10 minutajoš 81 povezana

"Ispunićemo svoju ulogu do kraja": Lukašenko: Belorusija podržava Rusiju u rešavanju sukoba u Ukrajini (Foto)
Blic pre 5 satijoš 4 povezane