Povezane vesti
Petar Petković poslao poruku iz Budimpešte: Srpsko hrišćansko nasleđe u ap KiM važno za hrišćanski karakter cele Evrope
Kurir 04.04.2025
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković prisustvovao je u glavnom gradu Mađarske manifestaciji pod nazivom „Gračanica u Budimpešti” u okviru koje je upriličen prigodan kulturno-umetnički program i otvorena izložba fotografija Prištine… »
Petar Petković prisustvovao manifestaciji “Gračanica u Budimpešti”
Vesti online 04.04.2025
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković prisustvovao je sinoć u u glavnom gradu Mađarske manifestaciji pod nazivom „Gračanica u Budimpešti“, u okviru koje je upriličen prigodan kulturno-umetnički program i otvorena izložba fotografija… »
Petković: Srpsko hrišćansko nasleđe na Kosovu i Metohiji važno za hrišćanski karakter cele Evrope
RTV 04.04.2025
BUDIMPEŠTA - Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković prisustvovao je u glavnom gradu Mađarske manifestaciji pod nazivom "Gračanica u Budimpešti", u okviru koje je upriličen prigodan kulturno-umetnički program i otvorena izložba… »
Vesti dana »
Viši sud produžio pritvor bivšem šefu beogradske policije
Serbian News Media pre 42 minutajoš 38 povezanih
Brnabić: Venecijanska komisija dala pozitivno mišljenje o izmenama pravosudnih zakona
Radio sto plus pre 7 minutajoš 23 povezane
Deo Moravskog koridora zatvoren od 16. juna zbog povezivanja autoputeva
Nova pre 17 minutajoš 27 povezanih
Tramp: Lažne informacije iranskih medija o mogućem sporazumu; Aragči: Memorandum o razumevanju nikad bliži
RTS pre 27 minutajoš 30 povezanih




