Povezane vesti
Bura u Marseju: De Zerbi neće više da vodi treninge
B92 04.04.2025
Deluje da u ekipi Marseja ponovo nema mira. Poraz od Remsa u gostima od 3:1 dosta je uzdrmao ekipu, što je najviše osetio trener Roberto de Zerbi. Italijan je potpuno izgubio svlačionicu, a na jednom od posednjih treninga je rekao da igračima da ne želi… »
Haos u Marseju: De Zerbi ne želi da trenira ekipu
Sport klub 04.04.2025
Poraz od Remsa u prethodnom kolu francuskog prvenstva podgrejao je atmsoferu na "Velodromu", pa je Roberto De Zerbi potpuno izgubio svlačionicu. Marsej u poslednje vreme nije u dobroj formi i muči se sa rezultatima, a to je temperamentnog Italijana… »
Vesti dana »

uživo Napeto u Beogradu: Bačeni topovski udari, jake policijske snage i oklopna vozila kod Generalštaba
NIN pre 3 minutajoš 55 povezanih

Viši sud u Beogradu zamenio pritvor kućnim pritvorom bivšim ministrima Momiroviću i Vesiću u slučaju rekonstrukcije železničke pruge i pada nadstrešnice
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih

Putin ušetao u zamku Trampa: Ako odbije ultimatum, čekaju ga brutalne sankcije
Mondo pre 27 minutajoš 43 povezane