Povezane vesti
Sećanje na "Anđele sa Lima": Godišnjica nesreće u kojoj je poginulo 12 osnovaca iz Bugarske
Telegraf 04.04.2025
Ni posle 21 godine nije zaboravljena jedna od najvećih saobraćajnih tragedija u Srbiji, kada je 4. aprila 2004. godine autobus sa učenicima iz Bugarske sleteo u nabujali Lim kod mesta Gostun, na putu Prijepolje – Bijelo Polje. U strašnoj nesreći život je… »
Obeležena dvadesetprva godišnjica od stradanja Bugarskih osnovaca u Gostunu
PP media 04.04.2025
Prijepolje- Na spomen obeležju „Anđeli sa Lima” u Gostunu, polaganjem venaca obeležena je dvadesetprva godišnjica od stradanja 12 osnovaca iz Bugarske. Jedna od najtežih saobraćajnih nesreća u ovom delu Srbije dogodila se 4. aprila 2004. godine kada je… »
Obeležena dvadesetprva godišnjica od stradanja Bugarskih osnovaca u Gostunu
Glas Zapadne Srbije 04.04.2025
kada je autobus pun učenika iz Bugarske sleteo u nabujali Lim. Tom prilikom 12 đaka nastadalo je u hladnoj reci, dok je njih 39 spaseno zahvaljujući spasiocima iz Brodareva i Bijelog Polja. Vence na spomen obelezje položili su predstavnici opština… »
Vesti dana »
Danas ujutro hladno i maglovito, tokom dana sunčano i toplije
Vesti online pre 14 minutajoš 17 povezanih
Vučić posle sastanka sa Makronom: Metro, superkompjuter i napredak ka EU
Serbian News Media pre 8 minutajoš 13 povezanih
Srbija pred vremenskom klackalicom: Magla, naglo otopljenje i obilne padavine - sve u nekoliko dana
Euronews pre 1 satjoš 10 povezanih





