Povezane vesti
Novine u zakonu: Ko ne može da vrati kredit za stan, može i sam da ga proda
Kamatica 06.04.2025
Izmenom Zakona o zaštiti korisnika finansijskih usluga omogućeno je dužniku u problemu da stan - sam proda i isplati banku. "U igri" je još jedan način namirenja duga, koji je banka takođe obavezna da ponudi dužniku u toj situaciji. Novi, izmenjen Zakon… »
Ko ne može da vrati kredit za stan – može sam da ga proda: Koje novine donosi izmena zakona?
N1 Info 06.04.2025
Kada dužnik zapadne u problem pri otplati stambenog kredita banka mu je do sada oduzimala stan i dug namirivala aktiviranjem hipoteke. To je sa sobom nosilo dodatne troškove za dužnika, a nečesto kupoprodajna cena nije bila dovoljna ni da se namiri… »
Vesti dana »
Avokatica Borović: Tužilaštvo nema nijedan validan dokaz, postupak pokušaj zastrašivanja studentskog pokreta
N1 Info pre 6 satijoš 29 povezanih
IAEA: u nuklearki Fukušima nakon zemljotresa, nisu otkrivene abnormalnosti
Politika pre 28 minutajoš 25 povezanih
Više od 14.000 prijava prvog dana Veliko interesovanje za prvi korak ulaska u proces legalizacije nekretnina Prvi se prijavio još pre zore
Dnevnik pre 1 satjoš 125 povezanih
„Pick and roll“ sa Mićom Berićem: Zvezdina noćna mora je Barsa u Beogradu, novi trener Partizana i život posle Željka VIDEO
Nova pre 43 minutajoš 64 povezane



