Povezane vesti
Pogačar optužuje vlast u Inđiji za politizaciju školske sale: Doček aktivista umesto studenata
In medija 08.04.2025
Miran Pogačar iz Građanskog pokreta „Bravo“ iz Novog Sada oštro je kritikovao vlasti u Inđiji zbog, kako tvrdi, političke manipulacije koja se događa u Osnovnoj školi „Petar Kočić“. Naime, fiskulturna sala ove škole, kako je potvrđeno, prepravljena je u… »
Inđija: Poziv na okupljanje povodom dolaska „Ćacija“
In medija 08.04.2025
Studenti Inđije pozivaju građane da se pridruže okupljanju povodom dolaska grupe „studenata“ koji su u organizaciji Srpske napredne stranke krenuli jutros iz Novog Sada peške ka Beogradu,, a koji će prespavati u Osnovnoj školi „Petar Kočić“. Okupljanje… »
Ćaci spavaju u školi u Inđiji, lokalni studenti pozivaju na otpor bukom
In medija 08.04.2025
Grupa mladih, koji su peške krenuli iz Novog Sada ka Beogradu kako bi prisustvovali mitingu Srpske napredne stranke, prenoćiće u Osnovnoj školi „Petar Kočić“ u Inđiji, saopštio je pokret GrađanIN. Zbog priprema u fiskulturnoj sali, đaci su ostali bez… »
Vesti dana »
Medvedev Zelenskog nazvao "smrdljivim kijevskim gadom", pa uputio još jednu u nizu pretnji: "Moraće da se skriva do kraja svog bezvrednog života"
Blic pre 2 satajoš 5 povezanih
Advokat Terzić o hapšenju Stojkovića: VJT ne razlikuje političku metaforu od krivičnog dela
Danas pre 2 satajoš 2 povezane
Još jedna država digla bodljikavi zid na granici s Rusijom Nova "gvozdena zavesa" na istoku EU: "Štiti od napada"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
"Napali smo celu oblast" Tramp objavio novi udar SAD na ovu zemlju: "Došlo je do velike eksplozije"
Blic pre 53 minutajoš 1 povezana




