Povezane vesti
Kako su i zašto zaštićene orhideja, ramonda, lincura... Izložba „Miris prirode" daje neke odgovore
RTS 09.04.2025
U susret obeležavanju nacionalnog Dana zaštite prirode i 77 godina rada Zavoda za zaštitu prirode Srbije, u Galeriji nauke i tehnike SANU otvorena je izložba „Miris prirode" na kojoj je predstavljeno bogatstvo i raznovrsnost biljnog sveta Srbije. Flora… »
Otvorena izložba "Miris prirode - biljne vrste Srbije" u Galeriji SANU
Telegraf 09.04.2025
Izložba "Miris prirode - biljne vrste Srbije", u organizaciji Zavoda za zaštitu prirode Srbije, otvorena je u Galeriji nauke i tehnike Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU). Otvarajući izložbu, pomoćnica ministra zaštite životne sredine Jasmina Jović… »
Vesti dana »
U Sloveniji i Hrvatskoj najavljeno olujno nevreme i pad temperature za 10 stepeni: Snimak radara pokazuje gde će pasti kiša u Srbiji i kakvo nas vreme očekuje
Nova pre 1 satjoš 15 povezanih
(Foto) Peti dan posete Vučića Kini: Predsednik sa gigantima namenske industrije, niz aktivnosti od jutros: "Srbija je ponosna na čelično prijateljstvo koje gradimo sa kineskim narodom"
Blic pre 1 satjoš 9 povezanih
Amerika ponovo napala Iran: Teheran odmah uzvratio udarom na američku bazu
Nova pre 25 minutajoš 6 povezanih
Ministri EU sutra o strategiji prema Moskvi, Kijev poziva da se uključe u pregovore
Danas pre 11 satijoš 7 povezanih



