Povezane vesti
„Slavko Ćuruvija ponovo na optuženičkoj klupi“: Tekst Verana Matića povodom godišnjice ubistva srpskog novinara
Nedeljnik 11.04.2025
Na današnji dan obeležava se 26. godišnjica od ubistva novinara Slavka Ćuruvije. Tim povodom, u celosti vam prenosimo autorski tekst Verana Matića pod naslovom „Slavko Ćuruvija ponovo na optuženičkoj klupi“ sa sajta Javni servis: „Pre 27 godina, Slavko… »
Obeleženo 26 godina od ubistva novinara Slavka Ćuruvije
Moj Novi Sad 11.04.2025
Članovi Nezavisnog udruženja novinara Srbije (NUNS), Udruženja novinara Srbije (UNS) i Asocijacija nezavisnih elektronskim medija održali su 11. aprila ispred Drugog osnovnog suda u Beogradu protest podrške "Slavko Ćuruvija Fondaciji". Njima se u… »
„Želim da verujem da je u pitanju nemar“: Na godišnjicu ubistva Slavka Ćuruvije bilo zakazano prvo ročište
N1 Info 11.04.2025
Na današnji dan pre 26 godina ubijen je Slavko Ćuruvija, novinar i urednik Dnevnog Telegrafa i vlasnik magazina Evropljanin. Pravosnažna presuda u ovom slučaju doneta je 25 godina kasnije, a trojica oslobođenih bivših pripadnika Resora državne… »
Vesti dana »
Borba sa požarom u Deliblatskoj peščari se vodi iz vazduha i kopna, MUP: 'situacija korektna'
BBC News pre 26 minutajoš 51 povezana
"Svi želimo da se rat završi što pre" Vučić nakon sastanaka sa Zelenskim: Ukrajina će uvek imati našu podršku na njenom evropskom putu (video)
Blic pre 41 minutajoš 32 povezane
O čemu su pričali Vučić i Zelenski: 'Evropski put, teritorijalni integritet, ne i vojna saradnja - dok traje rat'
BBC News pre 11 minutajoš 18 povezanih





