Povezane vesti
Bivši predsednik Brazila Bolsonaro će zbog jakih bolova u stomaku helikopterom biti prebačen u bolnicu u Braziliji
Euronews 12.04.2025
Bivši predsednik Brazila Žair Bolsonaro, koji je u petak hospitalizovan u brazilskoj državi Rio Grande do Norte zbog bolova u stomaku, biće helikopterom prebačen u prestonicu Braziliju, prenose danas lokalni mediji. Tim lekara u bolnici u Natalu gde je… »
Bivši predsednik Brazila Bolsonaro teško bolestan Prebacuju ga helikopterom u Braziliju
Dnevnik 12.04.2025
BRAZILIJA: Bivši predsednik Brazila Žair Bolsonaro, koji je u petak hospitalizovan u brazilskoj državi Rio Grande do Norte zbog bolova u stomaku, biće helikopterom prebačen u prestonicu Braziliju, prenose danas lokalni mediji. Tim lekara u bolnici u… »
Vesti dana »
Igra mačke i miša, pa trenutak strave zbog kog je plakao ceo stadion! Kanada demolirala Katar, brutalna partija ostala u senci jezive povrede! (video)
Kurir pre 34 minutajoš 10 povezanih
Hugo Bros veruje da će Južnoafrička Republika u nokaut fazu: Novi sistem FIFA ostavlja veru do poslednjeg minuta
Nova pre 29 minutajoš 7 povezanih
Golman Južne Koreje poklonio pobedu Meksiku: Bizarna greška donela nokaut fazu i radost domaćinu VIDEO
Nova pre 44 minutajoš 3 povezane




