Povezane vesti
"Žena vrši psihičku torturu nad ljudima " Mimi Mercedez otkrila nove detalje svađe s Majom Nikolić: Kontaktirala sam…
Kurir pre 15 dana
Reperka Milena Janković, poznatija kao Mimi Mercedez takmičila se na "PZE 2025" i važila je za velikog favorita publike. Pored toga što će njen ovogodišnji nastup na muzičkom takmičenju ostati upamćen po dobroj pesmi, mnogima će u sećanju… »
"Ona vrši psihičku torturu nad ljudima": Pevačica osula paljbu po Maji Nikolić, morala da se obrati njenom sinu
Blic pre 15 dana
Reperka Milena Janković, poznatija kao Mimi Mercedez progovorila je o odnosu sa pevačicom Majom Nikolić sa kojom je imala sukob tokom takmičenja na "PZE 2025". Mimi je sad iznela detalje i otkrila šta ju je izbacilo iz takta. - Mnogi su rekli da… »
“Žena vrši psihičku torturu nad ljudima!” Pevačica žestoko oplela po Maji Nikolić
Vesti online pre 15 dana
Reperka Milena Janković, poznatija kao Mimi Mercedez takmičila se na “PZE 2025” i važila je za velikog favorita publike. Pored toga što će njen ovogodišnji nastup na muzičkom takmičenju ostati upamćen po dobroj pesmi, mnogima će u sećanju… »
Vesti dana »

Gosti N1: Vlast želi da pošalje poruku da „nije slaba“, ali i da se pokaže pred evropskim zvaničnicima
N1 Info pre 1 satjoš 63 povezane

Studenti organizuju hitan skup podrške kolegama zbog policijske brutalnosti
Jugmedia pre 5 satijoš 10 povezanih

'Trk ka Briselu': Studenti maratonci kroz Austriju na putu do sedišta Evropske unije
BBC News pre 33 minutajoš 32 povezane

SSP: Zahtevamo ostavke Dačića i načelnika novosadske policije zbog nasilja nad građanima
Radio 021 pre 8 satijoš 8 povezanih

Dačić o dešavanjima u Novom Sadu: Policija je napadnuta, intervenisali smo u najmanjoj mogućoj meri
Danas pre 2 satajoš 86 povezanih