Povezane vesti
Slinavka i šap ponovo prete: Vanredne mere u EU zbog širenja zarazne bolesti-kakav je rizik za Srbiju?
Euronews 14.04.2025
Zemlje Evropske unije uvode vanredne mere zbog širenja virusa slinavke i šapa. Ta zarazna bolest ponovo je aktuelna u regionu, a nadležni u Srbiji pojačavaju kontrole i preduzimaju mere zaštite kako bi sprečili njen ulazak u našu zemlju. Šta tačno znači… »
Hajde da razgovaramo: Šta tačno znači pojava slinavke i šapa u Evropi i koliki je rizik za Srbiju?
Euronews 14.04.2025
Emisija "Hajde da razgovaramo" autorke i voditeljke Lijane Kašiković ima za cilj da donese svež pristup aktuelnim temama iz svakodnevnog života. Gledaoci Euronews Srbije će svakog radnog dana moći od 16.00 do 17.30 da uživaju razgovorima koji se tiču… »
Vesti dana »

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 1 satjoš 10 povezanih

Treći dan protesta širom Srbije (VIDEO, FOTO): Policija bacila suzavce, u Nemanjinoj zapaljeni kontejneri, u Nišu sukobi, policija evakuisala Karleušu iz Loznice
Danas pre 1 satjoš 4 povezane

"38 Lica uhapšeno, 6 policajaca povređeno": Dačić: "Demonstranti u Beogradu došli maskirani sa štanglama i motkama i namerom da povrede policajce"
Blic pre 20 minutajoš 4 povezane

Komesar Saveta Evrope za ljudska prava: Policija upotrebila nesrazmernu silu u Valjevu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana