Povezane vesti
Loše vesti za Srbiju pred Evrobasket: Protivnička ekipa pojačana za prisustvo NBA zvezde!
Hot sport 15.04.2025
Sjajni centar se oporavio od povrede i biće na raspolaganju Letoniji za predstojeći Evrobasket! Letonija, koja se nalazi u istoj grupi kao i Srbija na predstojećem Evrobasketu, dobila je sjajne vesti – za njih će nastupiti Kristaps Porzingis, zvezda… »
Loše vesti za Srbiju!
B92 15.04.2025
Letonija, koja se nalazi u istoj grupi sa Srbijom, dobila je ogromno pojačanje za Evrobasket - igraće Kristaps Porzingis. Sjajni centar Boston Seltiksa oporavio se od povrede i biće na raspolaganju selektoru Luki Bankiju. Porzingis je bez dileme lider… »
Loše vesti za Srbiju: Nba zvezda će igrati za Letoniju na Evrobasketu
Večernje novosti 15.04.2025
Košarkaška reprezentacija Letonije dobila je sjajne vesti - Kristaps Porzingis će igrati na Evropskom prvenstvu. FOTO: AP Letonija je jedan od favorita iz senke za osvajanje neke od medalja, dok su sad dobili sjajne vesti i što se tiče svog igrača… »
Vesti dana »

Netanjahu želi okončanje rata pod uslovima izralea: Naredio hitne pregovore za oslobađanje talaca
Blic pre 35 minutajoš 1 povezana

Rhmz objavio najnoviju prognozu Evo kakva nas temperatura očekuje do kraja nedelje
Alo pre 45 minutajoš 3 povezane

Igor Božić zahvalio građanima na podršci: Novinari N1 nastavljaju da rade profesionalno uprkos pritiscima
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Uhapšen mladić iz Beograda koji je bacio ručnu bombu na lokal u kragujevačkom naselju Smolvil
Danas pre 6 satijoš 1 povezana