Povezane vesti
Inflacija u eurozoni napokon popušta
SEEbiz 16.04.2025
FRANKFURT - Troškovi života u eurozoni nastavljaju rasti, ali su cijene u ožujku rasle sporije nego u prethodnom mjesecu, objavio je u srijedu Eurostat. Godišnja stopa inflacije u ožujku je iznosila 2,2 posto, nakon veljačke 2,3 posto. U odnosu na… »
Evrozona: Inflacija usporava, cene rasle sporije nego prethodnog meseca
Blic 16.04.2025
Život u evrozoni i dalje poskupljuje, ali su cene u martu rasle sporije nego prethodnog meseca, saopštio je Eurostat u sredu. Međugodišnja stopa inflacije u martu iznosila je 2,2 odsto, nakon februarskih 2,3 odsto. U poređenju s februarom, maloprodajna… »
Inflacija popušta u evrozoni – 2,2 odsto u martu
Biznis.rs 16.04.2025
uticaj smanjenja cena energenata. Život u evrozoni nadalje poskupljuje, ali cene su u martu rasle sporije nego prethodnog meseca, saopštio je Eurostat. Međugodišnja stopa inflacije u martu je bila 2,2 odsto, posle februarskih 2,3 odsto. U poređenju sa… »
Vesti dana »
Uhapšeni državljanka Hrvatske i državljanin BiH tokom pokušaja krađe u Beogradu
RTS pre 2 satajoš 26 povezanih
Užasne posledice poplava u Nepalu: Broj žrtava povećan na 579, nestalo 1.924 osoba
Kurir pre 4 satijoš 35 povezanih
Sednica Skupštine Srbije: Završena rasprava po svim tačkama dnevnog reda, u ponedeljak glasanje
Insajder pre 6 satijoš 32 povezane





