Povezane vesti
Načelnik Uprave Gradske opštine Medijana podneo ostavku – iz ličnih razloga
Niške vesti 17.04.2025
Miloš Dragićević načelnik Uprave Gradske opštine Medijana podneo je jutros pismenu ostavku koja je predata Veću ove opštine. „Ostavku podnosim iz ličnih razloga kako i piše u mojoj pismenoj ostavci koja je predata i to jeste zakonska formulacija. Hvala… »
Načelnik Uprave Gradske opštine Medijana u Nišu podneo ostavku
Naissus info 17.04.2025
Miloš Dragićević, načelnik Uprave Gradske opštine Medijana u Nišu, podneo je pisanu ostavku na tu funkciju. U dokumentu upućenom poslodavcu, Dragićević navodi da ostavku podnosi iz ličnih razloga, pozivajući se na odredbe Zakona o zaposlenima u… »
Načelnik GO Medijana Miloš Dragićević podneo ostavku: „Iz ličnih razloga napuštam funkciju“
Glas juga 17.04.2025
„Poštovani, u skladu sa članom 51 stav 1 tačka 2 Zakona, ovim putem podnosim pismenu ostavku na rad na položaju načelnika Uprave Gradske opštine Medijana, iz ličnih razloga“, navodi se u uvodu dokumenta koji nosi njegov potpis. Dragićević dalje u tekstu… »
Miloš Dragićević, načelnik Uprave Gradske opštine Medijana u Nišu, podneo ostavku
Gradski portal 018 17.04.2025
Miloš Dragićević, načelnik Uprave Gradske opštine Medijana u Nišu, podneo je pisanu ostavku na tu funkciju. U dokumentu koji je uputio poslodavcu, Dragićević navodi da ostavku podnosi iz ličnih razloga, pozivajući se na relevantne članove Zakona o… »
Vesti dana »

Zelenski posle dugog telefonskog razgovora sa Trampom, najavio odlazak u Vašington u ponedeljak
Beta pre 24 minutajoš 68 povezanih

Stižu pljuskovi i grmljavina u Srbiju: Posle kiše biće nevreme od ovog datuma, a evo kakvo je vreme do kraja avgusta
Nova pre 1 satjoš 27 povezanih

Objavljen prvi intervju Trampa nakon susreta s Putinom, imao je poruku za Zelenskog
Danas pre 1 satjoš 64 povezane

Jedna osoba poginula, četiri teško povređene u saobraćajnoj nesreći kod Zrenjanina
RTS pre 59 minutajoš 32 povezane