Povezane vesti
Tamara Milenković Kerković i Vladimir Pavićević kopredsednici nove stranke Platforma za Srbiju
Novi magazin 17.04.2025
Nekadašnja poslanica Dveri Tamara Milenković Kerković i nekadašnji poslanik Nove stranke Vladimir Pavićević izabrani su za kopredsednike novoosnovane stranke "Platforma za Srbiju", saopšteno je danas. Na sastanku Osnivačkog odbora te platforme u Nišu, za… »
Osnovana nova politička stranka "Platforma za Srbiju", cilj smena vlasti
Insajder 17.04.2025
Nekadašnja poslanica Dveri Tamara Milenković Kerković i nekadašnji poslanik Nove stranke Vladimir Pavićević izabrani su za kopredsednike novoosnovane stranke "Platforma za Srbiju". Kako je saopšteno, na sastanku Osnivačkog odbora te platforme u Nišu, za… »
Osnovana još jedna stranka - "Platforma za Srbiju", evo šta joj je cilj
Radio 021 17.04.2025
Nekadašnja poslanica Dveri Tamara Milenković Kerković i nekadašnji poslanik Nove stranke Vladimir Pavićević izabrani su za kopredsednike novoosnovane stranke "Platforma za Srbiju". Kako je saopšteno, na sastanku Osnivačkog odbora te platforme u Nišu za… »
Vesti dana »
Obustavljeno 800 pogubljenja u Iranu nakon Trampovog upozorenja
Politika pre 5 minutajoš 38 povezanih
Profesorka Jelene Kleut ostala bez posla na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu
Beta pre 4 satijoš 33 povezane
Turci produžili katastrofalan niz u Evroligi! Baskonija u Istanbulu pregazila Efes!
Kurir pre 35 minutajoš 27 povezanih
Širom Srbije super radari koji istovreno snimaju brzunu više vozila
Jugmedia pre 35 minutajoš 10 povezanih
Cene nafte rekordno pale: Ovo je uzrok potresa na tržištu
Večernje novosti pre 2 satajoš 27 povezanih



