Povezane vesti
Nevreme u Srpskoj: Olujni vetar srušio tri stabla na putu Banjaluka-Čađavica
Euronews 17.04.2025
Jak vetar srušio je nekoliko stabala na putu Banjaluka-Čađavica, preko Manjače. Fotografije palih stabala objavila je RTRS, a poslali su im čitaoci. Prema tvrdnjama čitalaca, olujni vetar je na tom pravcu oborio tri stabla. AI Preporuka… »
Olujni vetar obara stabla u Banjaluci: Snažno nevreme pravi haos u Republici Srpskoj
Mondo 17.04.2025
Snažno nevreme pogodilo je Republiku Srpsku u popodnevnim časovima. Olujni vetar oborio je nekoliko stabala. Snažno nevreme pogodilo je danas Banjaluku u Republici Srpskoj, piše " Banjaluka.net". Jak vetar srušio je nekoliko stabala na putu Banjaluka -… »
Nevreme pogodilo Republiku Srpsku: Olujni vetar rušio stabla na putu Banjaluka-Čađavica
Telegraf 17.04.2025
Jak vetar srušio je nekoliko stabala na putu Banjaluka-Čađavica, preko Manjače. Prema tvrdnjama čitalaca, olujni vetar je na tom pravcu oborio tri stabla. Veći deo Bosne i Hercegovine pred danas su sa Jadrana zahvatili obilna kiša i pljuskovi. Prema… »
Vesti dana »
Studenti pozvali dijasporu da podrži zahtev za raspisivanje vanrednih izbora u Srbiji
N1 Info pre 1 satjoš 39 povezanih
Uklonjeni šatori ispred Skupštine, postavljeni štandovi za Novu godinu
NIN pre 3 satajoš 18 povezanih
Izbori na Kosovu: 'Politički zemljotres', kriza opozicije i Kurtijev (verovatni) treći mandat
BBC News pre 57 minutajoš 45 povezanih
Šta se zapravo dogodilo juče na Floridi? Zelenski ima razlog za slavlje
Vesti online pre 37 minutajoš 61 povezana




