Povezane vesti
Vozač autobusa izgubio otpremninu od 73.000 €! Dobio otkaz zbog ukradenih 700 rsd, pa mu sve ''izašlo na nos''
Kurir 19.04.2025
Grad Kjoto je otpustio vozača, čije ime nije otkriveno, nakon što je uhvaćen na sigurnosnoj kameri svog autobusa da je proneverio šest evra (1.000 jena) 2022. godine. Incident se dogodio kada je grupa od pet putnika ušla u autobus i kada im je naplaćeno… »
Vozač autobusa u Japanu dobio otkaz i izgubio otpremninu od 73.000 evra jer je ukrao šest evra
Blic 19.04.2025
Japanski vozač autobusa sa 29 godina radnog staža izgubio je otpremninu za penziju od 73.000 evra, nakon što je dobio otkaz jer je ukrao šest evra novca datog za autobuske karte. Grad Kjoto je otpustio vozača, čije ime nije otkriveno, nakon što je… »
Vesti dana »
Srbiju zahvatio jak toplotni talas: RHMZ izdao narandžasti meteoalarm
Naslovi.ai pre 4 satijoš 26 povezanih
Istorijski nizak vodostaj Dunava ugrozi plovidbu i energetiku
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 60 povezanih
Opštinska reprezentacija skuplja od pomoći za Narodnu kuhinju: Za ugostiteljske usluge potrošeno 2,9 miliona dinara više
In medija pre 2 satajoš 28 povezanih
Nova inicijativa: Tužilaštvo da ispita aktivnosti Faruka Mujke u rušenju u Zubinom Potoku
Beta pre 3 satajoš 25 povezanih



