Povezane vesti
Priveden muškarac u Crnoj Gori: Sumnja se da je pokušao da proda ćerku za 9.000 evra
Euronews 19.04.2025
Uprava policije Crne Gore privela je danas muškarca, oca maloletne devojke, čime je sprečena trgovina ljudima i njeno odvođenje u Nemačku u cilju sklapanja nedozvoljenog ugovorenog braka. Policija u Beranama je zaustavila vozilo, kojim je upravljao… »
Crna Gora, otac uhapšen zbog pokušaja da za 9.000 evra ugovori brak za maloletnu ćerku
RTS 19.04.2025
Uprava policije Crne Gore privela je muškarca, oca maloletne devojke, čime je sprečena trgovina ljudima i njeno odvođenje u Nemačku radi sklapanja nedozvoljenog, ugovorenog braka, javili su crnogorski mediji. Policija u Beranama zaustavila je vozilo… »
Uhapšen otac maloletne devojke: Osumnjičen da joj je ugovorio brak za 9.000 evra
N1 Info 19.04.2025
Uprava policije Crne Gore privela je muškarca, oca maloletne devojke, čime je sprečena trgovina ljudima i njeno odvođenje u Nemačku u cilju sklapanja nedozvoljenog ugovorenog braka. Policija u Beranama je zaustavila vozilo, kojim je upravljao M.I. (41)… »
Vesti dana »

Snežni pokrivač pokrio ovaj deo zemlje Veju krupne pahulje, oglasio se RHMZ
Alo pre 27 minutajoš 3 povezane

Novaković (NPS): U Skupštini o legalizaciji, a ispred zgrade novi šatori – to je neverovatno
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Haos na 18.: Rođendanu vikinog sina zbog cece Folk divu opkolili sa svih strana - sto telefona je snima, atmosfera uzavrela, a evo šta peva slavljeniku (video)
Blic pre 1 satjoš 4 povezane

Makron zatražio od premijera u ostavci da još jednom pokuša da formira vladajuću većinu u parlamentu
Danas pre 4 satijoš 1 povezana