Povezane vesti
„Naprednjaci nastavljaju sa rasprodajom Srbije, na red došlo odmaralište u Prčnju koje je u vlasništvu Kikinde“
Nova 21.04.2025
"Naprednjaci nastavljaju sa rasprodajom Srbije. I to u bescenje. Ovoga puta je došlo na red odmaralište u Prčnju na crnogorskom primorju koje je u vlasništvu grada Kikinde", izjavila je članica Predsedništva Stranke slobode i pravde Tanja Bogaroški… »
Vlast prodaje odmaralište na primorju: Kikinđane niko ništa ne pita
Radio 021 21.04.2025
Gradska vlast u Kikindi odlučila je da proda odmaralište u Prčnju na crnogorskom primorju. Po rečima članice Predsedništva Stranke slobode i pravde Tanje Bogaroški, gradsko odmaralište nije privatna svojina pojedinaca iz vlasti, već zajedničko vlasništvo… »
Vesti dana »
Kristijano Ronaldo se oprostio od Mundijala, ali ne i od Portugala: "Ne donosim odluke naprečac, reprezentacija pre mene ništa nije osvojila"
Nova pre 44 minutajoš 19 povezanih
Belgijanci prete ukoliko zaigra Balogun: „Ukoliko se njegovo ime nađe u sudijskom zapisniku…“
Danas pre 5 satijoš 7 povezanih
Alimpijević blista zbog ubedljivog trijumfa: Evo šta je rekao o blistavoj partiji Jokića!
Večernje novosti pre 3 satajoš 4 povezane




