Povezane vesti
Godinama se mučila sa kilažom, a onda se istopila: Uz pomoć ovog jelovnika je naša pevačica smršala 15 kilograma
Blic 22.04.2025
Pevačica Milica Todorović (34) imala je problem sa viškom kilograma, a jednom prilikom otkrila je kako smršala 15 kilograma. Milica je priznala da je godinama imala problema sa kilažom, a da je uz pomoć redukovane ishrane i treninga smršala. - Patila sam… »
Godinama se mučila sa kilažom, a onda se istopila Uz pomoć ovog jelovnika je naša pevačica smršala 15 kilograma
Kurir 22.04.2025
Milica Todorović (34) imala je problem sa viškom kilograma, a jednom prilikom otkrila je kako smršala 15 kilograma. Pevačica je priznala da je godinama imala problema sa kilažom, a da je uz pomoć redukovane ishrane i treninga smršala. - Patila sam se… »
Vesti dana »

(Mapa): U naredne 3 noći se dobro naspavajte, čeka nas neprijatna vrućina koja izluđuje! Ovog datuma temperatura u hladu će biti nesnosna, a kraj vrelini se ne nazire
Blic pre 1 satjoš 5 povezanih

Vlade Divac doživeo saobraćajnu nezgodu u Crnoj Gori, još uvek nema informacija o težini povreda
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Menjaju se pravila u policiji: Uskoro bi umesto sveže obrijanog policajca mogao da vas zaustavi čovek sa bradom: Evo šta bi još moglo da se promeni
Blic pre 20 minutajoš 1 povezana

Ponavljaju se izbori u Kosjeriću na biračkom mestu gde je opozicija tražila poništavanje glasanja
Danas pre 8 satijoš 1 povezana