Povezane vesti
Dodik odgovorio: Suština politike Trojke je - BiH da, ali bez Srba
Euronews 22.04.2025
Predsednik Republike srpske Milorad Dodik komentarisao je danas saopštenje koalicije tzv. "Trojke", da predsednik Srpske ne može biti sagovornik nijednom političkom akteru koji drži do države i istakao da to više nije politika, već otpor prema svemu što… »
Dodik odgovorio: Suština politike Trojke je - BiH da, ali bez Srba
B92 22.04.2025
Predsednik Srpske Milorad Dodik komentarisao je danas saopštenje koalicije tzv. "Trojke", da predsednik Srpske ne može biti sagovornik nijednom političkom akteru koji drži do države, i da to više nije politika, već otpor prema svemu što ne mogu da… »
Dodik tvrdi da su Šmit i Trojka krivci za političku krizu u BiH
Novi magazin 22.04.2025
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik ponovno je optužio visokog predstavnika u Bosni i Hercegovini Kristijana Šmita da je izazvao poslednju političku krizu u zemlji, a probosansku koaliciju "Trojka" da, ne želeći razgovor s njim, "beži od dijaloga… »
Vesti dana »
Vanredna situacija u Kladovu zbog požara, teška situacija na Stolovima i u Peščari
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 42 povezane
Studenti u blokadi traže istragu zbog privođenja koleginice: „Uskraćeni joj medicinska pomoć i advokat“
Mašina pre 1 satjoš 5 povezanih
Investicija od gotovo 4 milijarde dinara: Pušten u rad modernizovani industrijski kolosek u Rafineriji nafte Pančevo
BizLife pre 29 minutajoš 15 povezanih





