Povezane vesti
Niko ne planira da vozi pijan, ali u tom jednom trenutku pomisli da može: Alkohol čest uzrok pogibije mladih
Telegraf 23.04.2025
Kampanja "Uncool Friend", koju kompanija Carlsberg Srbija sprovodi kroz brend Tuborg, u partnerstvu sa Agencijom za bezbednost saobraćaja, realizuje se drugu godinu zaredom, kao nastavak strateškog zalaganja za promociju odgovornog konzumiranja alkohola… »
Niko ne planira da vozi pijan, ali u tom jednom trenutku pomisli da može
Nedeljnik 23.04.2025
Drugu godinu zaredom, brend Tuborg kompanije Carlsberg Srbija u saradnji sa Agencijom za bezbednost saobraćaja otvara važne razgovore o odgovornoj konzumaciji alkohola, kroz kampanju „Uncool Friend“. Kampanja na autentičan i angažovan način preispituje… »
"Uncool Friend" je pravi heroj: Kako Tuborg koristi snagu društvenih mreža da promoviše odgovorno ponašanje među mladima
Mondo 23.04.2025
Između 2022. i 2024. godine, broj poginulih mladih se značajno menjao. Kampanja "Uncool Friend", koju kompanija Carlsberg Srbija sprovodi sa brendom Tuborg, a u saradnji sa Agencijom za bezbednost saobraćaja, vraća se drugu godinu zaredom, ali sa još… »
Vesti dana »
Kraj rata u Ukrajini zavisi od ruske spremnosti: zvaničnici Vašingtona i Kijeva
BBC News pre 4 satijoš 28 povezanih
Neuobičajena pojava će se desiti na kraju godine: Čubrilo otkrio hoće li decembar proći bez prave zime
Mondo pre 58 minutajoš 26 povezanih
Prenos, Srbija - Crna Gora: Neverovatna borba za četvrtfinale Svetskog prvenstva u rukometu!
Večernje novosti pre 23 minutajoš 29 povezanih





