Povezane vesti
Počela naplata ulaska na Frušku Goru
Kamatica 23.04.2025
Pomoćnik direktora NP „Fruška gora“ Dragan Vidović rekao je za Tanjug da je naplata predviđena Zakonom o naknadama za korišćenje javnih dobara, a cilj je zaštita prirode i životne sredine. Pomoćnik direktora NP „Fruška gora“ Dragan Vidović rekao je za… »
Počela naplata ulaska na Frušku goru
NoviSad.com 23.04.2025
Novi Sad – Nacionalni park Fruška gora počeo je da naplaćuje naknadu za ulazak u zaštićeno područje koja iznosi 100 dinara za fizičko lice i 300 dinara za motorno vozilo. Naplata je predviđena Zakonom o naknadama za korišćenje javnih dobara, a cilj je… »
Nacionalni park Fruška gora počeo da naplaćuje ulaz
N1 Info 23.04.2025
Nacionalni park Fruška gora počeo je da naplaćuje naknadu za ulazak u zaštićeno područje koja iznosi 100 dinara za fizičko lice i 300 dinara za motorno vozilo. Pomoćnik direktora NP „Fruška gora“ Dragan Vidović rekao je za Tanjug da je naplata predviđena… »
Vesti dana »
RHMZ objavio upozorenje na pljuskove sa grmljavinom, moguća pojava grada
Zoom UE pre 1 satjoš 28 povezanih
Đurić: Srbija želi što brže otvaranje šengenskog prostora za sve zemlje sa Zapadnog Balkana
Serbian News Media pre 1 satjoš 22 povezane






