Povezane vesti
Hitna pomoć u Kragujevcu tokom noći zbrinjavala pacijente sa povredama i hroničnim tegobama
iKragujevac 24.04.2025
Zavod za urgentnu medicinu (ZUM) Kragujevac imao je povećan obim posla tokom protekla 24 sata, sa ukupno 186 primljenih poziva, saopštila je ova služba. Ekipe ZUM-a su obavile 41 izlazak na teren, od kojih je 25 realizovano tokom dana, a 16 tokom noći. U… »
Povećan broj pregleda: Najviše pacijenata tokom noći, dominiraju hipertenzija i astma
U centar 24.04.2025
Zavodu za urgentnu medicinu u prethodna 24 sata upućeno je ukupno 186 poziva, a broj pregleda ukazuje na pojačan obim posla, naročito u noćnim satima. U ambulanti je obavljeno ukupno 73 pregleda odraslih osoba, od čega 17 tokom dana i čak 56 tokom noći… »
Hitnoj u Kragujevcu tokom noći javljali se pacijenti sa povredama
Glas Šumadije 24.04.2025
U prethodna 24h ekipe ZUM-a Kragujevac obavile su 41 teren (25 tokom dana i 16 tokom noći). U ambulanti je obavljeno 73 pregleda odraslih osoba (tokom dana 17, a tokom noći 56 pregleda) i 21 pregled na pedijatriji. Intervencija na javnom mestu bilo je… »
Vesti dana »
Tramp ne odustaje od pobede: SAD porazile Iran, Vašington pobednik bez obzira na ishod pregovora
Večernje novosti pre 2 satajoš 29 povezanih
Lideri dve najveće mađarske partije Orban i Mađar održali završne predizborne skupove (FOTO)
N1 Info pre 3 satajoš 71 povezana
Bekerat o godišnjici ubistva Slavka Ćuruvije: Pravda još nije dostignuta
Beta pre 11 satijoš 34 povezane
Saniran kvar u trafostanici Filmski grad: Najveći broj korisnika dobio struju
Blic pre 2 satajoš 17 povezanih




