Povezane vesti
Cene dizela i benzina u Srbiji iste do 30. aprila
Radio sto plus 25.04.2025
Litar benzina evropremijum BMB će maksimalno košti 178 dinara, a evrodizel 189 dinara. Vlada Srbije je 25. januara ove godine usvojila uredbu kojom je ograničenje cena evro dizela i benzina, evro premijum BMB 95, produženo za još šest meseci. Cena dizela… »
Gorivo na pumpama u Srbiji zadržalo cenu od prošlog petka! Cene goriva
Volim Zrenjanin 25.04.2025
Zrenjanin, 25.04.2025. – Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija objavilo je danas cene goriva na pumpama u Srbiji, koje će važiti do narednog petka. Da podsetimo, prethodnog petka je objavljeno da će litar evrodizela koštati 189 dinara za… »
Objavljene nove cene goriva
Moj Novi Sad 25.04.2025
Litar evrodizela će do sledećeg petka u 15 sati na pumpama maksimalno koštati 189, a benzina evropremijum BMB – 176 dinara. U odnosu na prethodnu sedmicu, evrodizel nije menjao cenu, a benzin je pojeftinio – za dva dinara po litri. Nove maksimalne cene… »
Nove cene goriva: Dizel nepromenjen, benzin jeftiniji za dva dinara
In medija 25.04.2025
Objavljene su nove cene goriva koje će važiti od danas u 15 sati. Litar evrodizela koštaće 189 dinara, a cena benzina evropremijum BMB biće 176 dinara za litar. Cena dizela je ostala nepromenjena, dok je benzin dva dinara jeftiniji. Ove cene važiće do… »
Vesti dana »

Promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i temperaturom do 33 stepena
RTS pre 58 minutajoš 8 povezanih

Uživo nastavljaju se žestoke bitke na frontu Tramp najavio susret sa Zelenskim i Putinom
Alo pre 8 minutajoš 6 povezanih

Dačić: Na protestu u Valjevu bilo 4.000, u Beogradu 1.300, a u Novom Sadu 500 ljudi, ali i najviše incidenata
Radio 021 pre 18 minutajoš 4 povezane

Oglasio se Vučić nakon paljenja gradske uprave u Valjevu i nemira u Beogradu
Telegraf pre 7 satijoš 5 povezanih