Povezane vesti
VATERPOLO: Klasik Radničkog i Zvezde u polufinalu plejofa domaćeg prvenstva
Ritam grada Kg 26.04.2025
Nakon plasmana u finale Kupa Evrope, vaterpolisti Radničkog pokušaće da se domognu i završne serije domaćeg šampionata, kroz polufinale sa Crvenom zvezdom. Prvi meč na programu je u nedelju, od 20 časova, u Kragujevcu, uz besplatan ulaz. Kragujevčani… »
Borba za finale domaćeg šampionata
RTK 26.04.2025
Nakon plasmana u finale Kupa Evrope, vaterpolisti Radničkog pokušaće da se domognu i završne serije domaćeg šampionata, kroz polufinale sa Crvenom zvezdom. Prvi meč na programu je u nedelju, od 20 časova, u Kragujevcu, uz besplatan ulaz. Plasman u finale… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 5 satijoš 5 povezanih

Tramp: U prva dva minuta sastanka s Putinom, znaću da li se može postići dogovor ili ne
Danas pre 10 satijoš 5 povezanih

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

(Video) "ruke čiste, a savest mirna": U jeku političke krize Dodik bere borovnice na Jahorini sa patrijarhom Porfirijem
Blic pre 6 satijoš 1 povezana