Povezane vesti
Drugi femicid U istom danu: Muškarac u Zagrebu ubio ženu tupim predmetom
Dnevnik 26.04.2025
ZAGREB - U zagrebačkom naselju Dubrava 77-godišnji muškarac ubio je 76-godišnju, članicu svoje porodice tupim predmetom, prenosi Večernji list. Zagrebačka policija je saopštila da je do tragedije došlo oko 19 sati. Nakon toga je osumnjičeni priveden i… »
Horor u zagrebačkoj Dubravi: Muškarac (77) usmrtio ženu (76) tupim predmetom
Telegraf 26.04.2025
Zagrebačka policija objavila je da se u naselju Dubrava dogodilo ubistvo. Policijska uprava zagrebačka izvestila je da je oko 19 sati u stanu na području Dubrave neimenovani 77-godišnji muškarac ubio 76-godišnju članicu svoje porodice tupim predmetom… »
Vesti dana »
Ko je bio brat Nemanje Vidića? Dušan se bavio fudbalom, pa odustao od sportske karijere: O njegovom životu se malo zna
Blic pre 2 satajoš 3 povezane
Još jedna železnička nesreća u Španiji Voz iskočio iz šina kod Barselone: Ima mrtvih, najmanje 20 osoba povređeno
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Penjaroja nakon prvog evroligaškog trijumfa na klupi Partizana: Srećan sam, jer igrači počinju da razumeju kako je potrebno igrati da bi se pobeđivalo
Danas pre 2 satajoš 2 povezane
Srbija doživela prvi poraz na Evropskom prvenstvu, predstoji polufinale
Danas pre 1 satjoš 2 povezane



