Povezane vesti
Kasatkina se saplela protiv Ruskinje: Aleksandrova iznenadila za osminu finala Madrida
Telegraf 27.04.2025
Ruska teniserka Ekaterina Aleksandrova plasirala se u osminu finala WTA turnira u Madridu, pošto je večeras u trećem kolu savladala Dariju Kasatkinu iz Australije 6:3, 7:6 (7:3). Meč je trajao jedan sat i 37 minuta. Aleksandrova je 22. teniserka sveta… »
Kasper Rud rutinski savladao Kordu i zakazao meč osmine finala sa Fricom
Telegraf 27.04.2025
Norveški teniser Kasper Rud plasirao se u osminu finala Mastersa u Madridu, pošto je večeras u trećem kolu savladao Amerikanca Sebastijana Kordu 6:3, 6:3. Meč je trajao jedan sat i 11 minuta. Rud je 15. teniser sveta, dok se Korda nalazi na 24. mestu ATP… »
Potapova i Učihima u osmini finala turnira u Madridu, Pegula eliminisana
Radio sto plus 27.04.2025
Meč je trajao dva sata i 29 minuta. Potapova, 39. igračica sveta, uzela je četiri puta servis američkoj teniserki, dok je Kenin osvojila pet brejkova. Ruska teniserka zabeležila je šest asova, dok je Kenin osvojila jedan poen direktno iz servisa… »
Vesti dana »
Izlivanje Južne Morave izazvalo evakuaciju i prekide u saobraćaju u Vranju
Naslovi.ai pre 20 minutajoš 19 povezanih
Vučić: Znam za tri partnera sa kojima Rusi pregovaraju o NIS-u, ne možemo da insistiramo na pravu preče kupovine
RTS pre 40 minutajoš 36 povezanih
Procureo šok sporazum iz SAD: O sudbini Kijeva se odlučuje iza njegovih leđa - Rusija dobija Donbas na "lizing"?!
Mondo pre 9 minutajoš 42 povezane
Šoškić o NIS-u: Kao društvo nismo sposobni da gazdujemo državnom imovinom
Radio 021 pre 1 satjoš 23 povezane




