Povezane vesti
RTS i jutros, nakon završetka studentske blokade, bez redovnog programa
Radio sto plus 29.04.2025
Umesto Jutarnjeg programa, jutros u 7 sati bio je prikazan domaći film “Realna priča”, dok je Jutarnji dnevnik u 8 sati emitovan sa unapred pripremljenim prilozima. Studenti su od 14. aprila blokirali objekte RTS-a u Takovskoj ulici i na Košutnjaku, a… »
Završena blokada RTS-a nakon 14 dana
Luftika 29.04.2025
Studenti Fakulteta dramskih umetnosti (FDU) objavili su da je nakon četrnaest dana završena blokada javnog medijskog servisa. „Raspisan je novi konkurs za Savet REM-a. Sa tim, gotova je blokada RTS-a, nakon 14 dana. Ponovo radi ćevabdžinica“, naveli su… »
Završena blokada RTS nakon 14 dana: Ulice u okolini Javnog servisa otvorene za saobraćaj (foto)
Blic 29.04.2025
Studenti u blokadi i građani koji su ukupno 14 dana blokirali sve ulaze u zgradu Radio-televizije Srbije prekinuli su sinoć blokadu, nakon što je raspisan novi konkurs za savet REM-a. Blokada RTS-a je trajala od 14. aprila, a saobraćaj u ulicama koje… »
Vesti dana »

Opraštamo se od miholjskog leta: Pljuskovi sve do utorka, temperatura pada: Ovo je prognoza RHMZ za naredne dane
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

MUP se oglasio o zaustavljanju vozila koje je pratilo studente iz Novog Pazara
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

"Utrčali su u školu i napali učenika": Oglasilo se ministarstvo prosvete povodom incidenta u Medicinskoj školi na Zvezdari
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Pored Batlera, Nvora zagolicao maštu Delija o još jednom pojačanju: "Možda treba da ga pozovem telefonom?"
Telegraf pre 56 minutajoš 6 povezanih